Centrum Drewna Kominkowego

Ponad 20 lat doświadczenia

Sprzedażą drewna kominkowego zajmujemy się od ponad 20 lat. To oznacza setki tysięcy sprzedanych metrów sześciennych i setki zadowolonych klientów. Sami jesteśmy miłośnikami ognia buzującego w kominku. Dlatego wiemy, czego potrzebują nasi klienci. Sprzedajemy drewno, którego sami używamy.

Najlepsze drewno kominkowe

Przez dwie dekady wypracowaliśmy metody produkcji, które dla klienta oznaczają najwyższą jakość drewna i konkurencyjną cenę. Na zadowolenie naszych kontrahentów składa się automatyzacja procesu produkcji, najlepszy surowiec pozyskiwany z Lasów Państwowych, efekt skali i odpowiednio duże zaplecze, w którym drewno kominkowe profesjonalnie składujemy i suszymy

Chcesz kupić lub masz pytania? Nie zwlekaj - ZADZWOŃ

Drewno kominkowe z transportem

Wszystkim naszym klientom zapewniamy transport zakupionego drewna kominkowego w bardzo atrakcyjnej cenie. Jest ona zależna od ilości zakupionego towaru oraz odległości jakiej dotyczy transport. Dla klientów jednorazowo zaopatrujących się w większe ilości, towar dostarczamy gratis. Typowy obszar dostaw dla klientów indywidualnych zaznaczony jest na poniższej mapie

Oferujemy wysyłkę na terytorium całej Polski.

Opinie o Centrum Drewna Kominkowego

Zamówiłam jak zawsze siedem kubików, ale dostałam tyle, że nie zmieściło się do składziku. Dostałam więcej drewna niż od innych dostawców. Polecam każdemu.
Pensjonat Sopot
Sopot
Żadnego gęstego dymu, problemów z rozpalaniem, czysta szyba. Tak suchego drewna jeszcze nie miałem. Rozpalam w kominku jedną zapałką.
Olgierd
Gdańsk
Wiem już jaka jest różnica między 1 metrem przestrzennym układanym, a nasypowym. Już nigdy nie dam się nabrać. Polecam dostawcę – rzetelny szybki i profesjonalny.
Magda
Pruszcz Gdański